Bepanthol Krem Ne İşe Yarar,Bepanthol Ürünleri Nelerdir

Bepanthol Krem Ne İşe Yarar,Bepanthol Ürünleri Nelerdir

bepanthol_ciltbakimkremi

Bepanthol cilt bakım kremi, ekstra bakım isteyen cildin nem ihtiyacını karşılayan ve cildi koruyan bir kremdir. İçeriğindeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur.

Cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, kızaran, çatlayan ve gerginleşen cildin, doğal yenilenme sürecini destekler ve cildin doğal koruyucu özelliğini muhafaza ederek, cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Kuru cilt daima erken kırışır ve yaşlanma belirtileri daha erken görülür. Cildin bakımlı ve güzel görünmesi için daima belli bir nem oranının sağlanması gereklidir.

İçeriğinde yer alan lanolin, cildi kayganlaştırıcı etkisi ile pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır. Geçirgen yapısı ile cildin hava almasını engellemeden cildin nemlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle bebeklerde pişik önleyici olarak kullanılır. Parfüm, koruyucu madde, renklendirici veya antiseptik içermediği için bebeklerde kullanıma uygun bir pişik önleyicidir.

Bepanthol Ürünleri

⇒Bepanthol Dudak Bakım Kremi;

dudak-bakim-kremi-uygulama-sekli-bepanthol

Saatlerce devam eden nemlendirme etkisi sunar. Kurumuş ve çatlamış dudaklarınızı anında nemlendirerek rahatlatır. Dudaklarınızı kurumaya ve çatlamaya karşı korumaya yardımcı olur. Cildin yenilenme sürecini ve doğal bariyer fonksiyonunu desteklediği bilinen Provitamin B5 içerir. İçeriğindeki Vitamin E ile erken yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

 

Bepanthol Cilt Bakım Kremi;

bepanthol_ciltbakimkremi

Cilt bakım kremi,ekstra bakım isteyen cildin nem ihtiyacını karşılayan ve cildi koruyan bir kremdir. İçeriğindeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur.

Cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, kızaran, çatlayan ve gerginleşen cildin, doğal yenilenme sürecini destekler ve cildin doğal koruyucu özelliğini muhafaza ederek, cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Kuru cilt daima erken kırışır ve yaşlanma belirtileri daha erken görülür. Cildin bakımlı ve güzel görünmesi için daima belli bir nem oranının sağlanması gereklidir.

 

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Krem;

bepanthol-baby-pisik-onleyici-merhem-

Bebeğinizin cildi için en uygun koşulları sağlar, bebeğinizin cildini nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak pişik oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yapışkan olmayan yapısıyla bebeklere ekstra rahatlık, annelere de kolay temizleme imkanı sunar. parfüm, koruyucu madde, renklendirici veyaantiseptik içermeyen yapısıyla her bez değişiminde kullanıma uygundur.

 

Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi;

bepanthol-onarici-bakim-merhemi-

Cilt pek çok nedenden dolayı zarar görebilir. Çevresel faktörler, sigara dumanı, ciltte meydana gelen yanıklar, havanın kirli olması, sürtünme sonuçlarında oluşan tahrişler ve daha pek çok neden cildi yıpratır. Bepanthol onarıcı bakım merhemi böyle durumlarda cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Cildi nemlendirir ve sürtünmeye bağlı meydana gelen kuruluk ve kararmalarda olumlu sonuçlar sağlar. Cildin ihtiyacı olan nem dengesini korur. Nem, cilt için çok önemlidir. Onarıcı bakım merhemi de ihtiyaç duyulan bu nemi sağlar ve yumuşak dokusuyla ciltte oluşabilecek nem kayıplarının önüne geçer. Özellikle hassas ve kuru ciltler için onarıcı bakım kremi kullanmak çok daha önemlidir. Böyle cilt tiplerinin neme çok daha fazla ihtiyacı olmaktadır.

 

Bepanthol Vücut Losyonu;

vücüt-losyonu

Cildiniz, güneş ışınlarına, rüzgâra ve suyla sık temasa karşı kuruyarak hassaslaşır. Bepanthol Vücut Losyonu cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Bu koruyucu tabaka, özellikle cildinizin güneş, rüzgâr gibi alışık olmadığı etkilere maruz kaldığı durumlarda oldukça önemli bir rol oynar. Bu losyon, cildinizi hızla rahatlatır. Cildiniz ferahlar ve kısa bir süre sonra pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm kazanır.

 

Serinletici ve ferahlatıcı etkisinin yanı sıra cildinizin ihtiyaçlarını da karşılar. Losyonun içeriğindeki dekspantenol, cildinizin derinliklerine nüfuz ederek nemlendirir ve cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.

Bepanthol vücut losyonu; normal ve yağlı ciltler ve kuru ciltler için olmak üzere iki formu vardır. Kuru ciltler için olanı Bepanthol-F diye satılır.

 

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem;

bepanthol-sensiderm-krem-kasinti

Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde kuruluk, atopik dermatit, egzama ve alerjik reaksiyonlar kaynaklı oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklıkların giderilmesi ve cildin rahatlatılması için geliştirilmiştir. Kortizon içermez. Cilt bariyerini güçlendirir, 30 dakika içerisinde kaşıntının giderilmesine yardımcı olur.

Cilt bariyer onarımını destekler. Lamellar lipidler, Provitamin B5, nemlendiriciler içerir. Koruyucu, renklendirici madde ve parfüm içermez. Gebelik ve emzirme döneminde kullanılabilir. Açık yaralarda kullanımı uygun değildir.

 

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi;

bepanthol-sensidaily-krem

Bepanthol sensidaily vücut kremi hassas ciltlerin korunması için özel olarak üretilmiş cilt bariyer kremidir. Günümüzde sık rastlanan cilt hastalıklarının (sedef, egzama vb) belirti gösterme sıklığını azaltır. Örnek olarak egzama, tedavisi yapıldıktan sonra 1 ay içinde tekrar belirti gösteriyor ise Bepanthol sensidaily vücut kremi sayesinde bu süre ortalama 3 kat uzar. Diğer bir deyişle Bepanthol sensidaily vücut kremi, ciltte savunma oluşturarak ve cildin korunma seviyesinin artmasını sağlar.

Bepanthol sensidaily vücut kremi, içeriğinde bulunan seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) ciltte uzun süre nemlendirici etki sağlar. Ayrıca Provitamin B5 ve B3 vitaminleri cildin bakım ve onarımını yapar ve nemlendirir.Bepanthol sensidaily krem soğuk kış aylarında rüzgardan ve soğuk havadan etkilenen hassas ciltlerde kullanılabilir. Cildin çatlamasını ve kurumasını önler.

 

Bepanthol Kremlerin Uygulama Şekli;

  1. Uygulanacak bölge yıkanıp durulandıktan sonra, bir miktar kremi ince bir tabaka halinde emilene kadar masaj yaparak sürünüz.
  2. Cildinizi nemlendirme amacı ile kullanıyorsanız günde 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır.
  3. Cildinizde dökülme, kızarma veya çatlama varsa, bu bölgelerde düzelme görene kadar günde bir kereden fazla da uygulayabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz