Fenirol Jel Nedir, Ne Zaman Kullanılır,Feniroll Jel Fiyatı

Fenirol Jel Nedir, Ne Zaman Kullanılır?

Feniroll böcek, sinek ısırıklarının ve güneş yanığının neden olduğu ciltteki kaşıntıyı rahatlatan serinletici bir jeldir.

Jel, roll-on başlık sayesinde, tahriş olmuş cilde elle temas etmeye gerek kalmadan nazik ve pratik bir şekilde uygulanır. Feniroll kolayca emilir ve cilde nüfuz eder, parfüm veya renklendirici içermez ve 1 aydan büyük bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Fenirol Jel Nedir

Feniroll Nasıl Etki Eder?

Feniroll’un içerisindeki Propilen glikol maddesi nemlendirici ve su tutucu işlevlere sahiptir.

Propilen glikol topikal kullanımda, su tutucu özelliği ile hem ürün içindeki suyun yavaş uçmasını hem de ürünün sürüldüğü yerde daha uzun süre kurumadan kalmasını sağlar.

Sıvıların buharlaşırken çevrelerini veya üzerinde bulundukları yeri soğutmaları kuralı, bu ürünün soğutucu etkisini sağlamaktadır. Jel formunda oluşu ve higroskopik bir madde olan Propilen glikol içermesi de suyun kısa sürede buharlaşmayıp, ürünün daha uzun süre soğutucu etki yapmasını sağlamaktadır.

Feniroll Serinletici Jel Ne Zaman Kullanılır?

  • Böcek ve sinek ısırıkları
  • Güneş yanığı

Gerekli bölgeye ihtiyaç duyuldukça haricen sürerek uygulayınız.

Fenirol Jel

Feniroll Jel Fiyatı

Feniroll jel birçok eczanede bulunmakla birlikte hemen hepsi farklı fiyatlar vermektedir. Çok pahalı bir ilaç olmamakla birlikte 2018 yılı eylül fiyatı şöyledir;

n11: 8.90 TL

Markafarma: 12.85 TL

Gitti gidiyor: 15.00 TL

Hepsiburada: 11.53 TL

Akakçe: 8 TL

 

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz