2019/2020 Bebek Patiği Modelleri, Bebek Patiği Yapımı

2019/2020 Bebek Patiği Modelleri, Bebek Patiği Yapımı

2019/2020 Bebek Patiği Modelleri, Bebek Patiği Yapımı

2019-2020 bebek-patiği-modelleri

Örgü bebek patikleri neredeyse tüm annelerin bebekleri için yaptığı ya da yaptırdığı cici patiklerdir. Kış aylarında bebeklerinin ayakları üşümesin isteyen anneler bebeklerine patik giydirirler.  El işi bilen anneanneler ve babaanneler torunları için mutlaka patik örerler.

Eğer el işi bilmiyorsanız ve yakınlarınızda da bilen yoksa rengarenk ve çeşit çeşit patikleri bu günlerde parayla ören ve sosyal medyada satan birçok bayan bulabilirsiniz. Sağlıklı ve çocukların ayacıklarını sıcacık tutan patikleri mutlaka çocuklarımıza giydirmeli ve bu geleneğimizi asla unutmamalıyız.

2019/2020 Bebek Patiği Modelleri, Bebek Patiği Yapımı,Dikişsiz bebek patiği yapımını sizler için bu yazımızda anlattık.

Kız Bebek Patik Modelleri

kız-bebek-patiği

Sizlerde kız çocuklarınız için bebe patiği diktirebilirsiniz. Mevzu kız çocukları olunca hepimizin bildiği gibi birçok renk ve model bulmak mümkün sizlerde beğeneceğiniz bir modeli işleyebilir ya da satın alabilirsiniz.

Kız çocukları için en çok pembe, lila, beyaz gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Aşağıda çok beğeneceğiniz bazı kız bebek patiklerini sizler için seçtik.

Erkek Bebek Patik Modelleri

erkek-bebek-patiği

Erkek bebek anneleri kızlar gibi cicili bicili patikler bulamasalar da bebekleri için birçok patik modeli bulabilirler. Eğer örgü bilmiyorlarsa örgüyü çok kolay öğrenebileceklerini bilmelerini isteriz. Bebeklerinize patik örmek sizleri de daha iyi hissettirecektir.

Yine de vaktimiz yo diyorsanız aşağıda sizler için seçtiğimiz modelleri bebekleriniz için ördürebilirsiniz. Erkek çocuklar için daha çok mavi, lacivert, beyaz ve kırmızı renkler tercih edilmektedir.

2019/2020 Bebek Patiği Modelleri

2019-2020 bebek-patiği-modelleriii

Eskiden klasik modellerin dışında çok fazla şık bebek patikleri göremezdik. Şimdilerde ise bebek patiği deyince binlerce model ve renk ile karşılaşabilirsiniz. Boncuklusu, pullusu, kalplisi, çiçeklisi, kürklüsü, deri tabanlısı, püsküllüsü gibi birçok modeli sizlerde işleyebilir ve çocuklarınıza alabilirsiniz.

2019-2020 bebek-patiği-modellerii

Peki şimdilerde en çok tercih edilen bebek patikleri hangileridir. Sizler için en çok beğenilen modeller ve en çok tercih edilen renkleri seçtik, sizlerde bu modellerden birini veya birkaçını bebekleriniz için örebilirsiniz.

 Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım

bebek-patiği-yapma-resimli-anlatım3

Eğer daha önce örgü işleri yapmadıysanız mutlaka öğrenmeli ve denemelisiniz. Özellikle ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek, çocuklarına en güzel patikleri örmek, yakınlarına hediye olarak işlemek ve aile bütçesine destek olmak için örgü öğrenip örebilirsiniz.

bebek-patiği-yapma-resimli-anlatım2

Eğer daha önce örgü örmediyseniz korkmanıza ve üzülmenize gerek yoktur. Çünkü örgü örmeyi öğrenmek çok kolay ve kendinizi bu konuda geliştirmekte bir o kadar eğlenceli bir iştir. Birkaç saat gibi kısa sürede örgü öğrenebilir ve işledikçe de kendinizi geliştirebilirsiniz.

bebek-patiği-yapma-resimli-anlatım

Bunun için örgü bilen bir yakınınıza başvurabilir ya da sosyal medya ve video paylaşım sitelerinden yardım alabilirsiniz. Eminim sizlerde bu konuda çok başarılı olacaksınız.

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

    Yorum Yaz