Sevgiliye Uzun Mesajlar 2019,Romantik Uzun Mesaj

Sevgiliye Uzun Mesajlar 2019,Romantik Uzun Mesaj

Sevgiliye Uzun Mesajlar 2019,Romantik Uzun Mesaj

sevgiliye-uzun-mesajlar-2019

Bir hayat kurmalıyız seninle. Sevgili olmaktan bahsetmiyorum, aynı anahtarlarımızın olduğu, kendi isteğimize göre alışveriş yaptığımız, kâh oyun oynayabileceğimiz kâh doyasıya öpüşebileceğimiz bir ev. Evlenirsek eğer; her sabah seni ben kaldırırım özenle öpe koklaya, sana yemekler pişirir sürprizler yaparım. Uzak kaldığımız bu anıları yaşamadığımız her saniye hayatımdan çalınıyormuş gibi hissediyorum.  Sana uzak olmak zor, yakınında olup her an sevginin tadını çıkarmalıyım. Oh be demeliyim iyi ki benimle. Çok uzak hayaller değil bir evet kelimesine bakar sevgilim.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen, sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

romantik-ask-mesajlari

Hep merak ederdim insan nasıl olurda şiirler yazabilir diye. Hep imrenirdim şiir yazan insanlara. Bunun bir yetenek olduğunu düşünür ve hep vazgeçerdim şiir yazmaktan. Seni görene kadar, sen benim hayatıma girene kadar hep böyle düşündüm. Sonra sen geldin ve ben o an anladım ki şiir bir yetenek işi değilmiş. Yetenek şiiri yazanda değil yazdırandaymış. İnsan aşık olunca, hayatında bir şiir olunca birer birer çıkıyormuş kelimeler ağzından. Sen benim ilham kaynağım olmadın, sen benim şiirim oldun. Sana baktıkça çıktı ağzımdan kelimeler. Sen şiirdin ve ben sadece şiiri okudum.

Uyanmanı bekliyorum sevgilim, sen uyanmadan güneş bile parlamıyor. Seni görmediğim günler aydınlık olmuyor hayatımda, hep karanlık dünyam, sensiz anlarda. Seni düşündükçe gözlerim açılmakta, sen yanımda iken kalbim atmakta, sensiz hayat bile durmakta, beni, kalbimi, hayatımı sensiz bırakma gözümün aydınlığı, sensiz tek bir gün, sensiz tek bir an bile yaşatma meleğim, hep yanımda hep gözlerimin önünde ol ışığım.

Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun

Zengin şiirlerim yoktur benim,

Yazamam sana altın uçlu kalemle.

Fakirdir şiirlerim, bir cebi delik.

Üstü başı yırtıktır sözlerimin.

Ama temizdir dizelerim,

Ama sıcaktır sana yüreğim.

Ve bu hayatı seviyorum senle,

Sakın hiç bir yere gitme meleğim.

 

Sesini duymak istiyor bu yüreğim, gecenin kor bir vaktinde. Sanki yüreğim aç, sanki yüreğim susuz, sanki yüreğim elden ayaktan düşmüş ihtiyar. Gülüşlerin koltuk değneklerim. Ve bir sesin değneklerimi atıp, gökyüzüne doğru tavşan gibi, tazı gibi koşturabilir beni. Kanat takmış bir melek gibi duruyorsun maviliklerimde. Al beni bu kara gecelerden, yüreğinin kıyısında bir yer ver. Ört üstümü göz kapaklarınla. Ve kirpiklerinle okşa başımı.

sevgiliye-uzun-mesaj-2

Sensiz ateşlere bürünüp yanarken hayatın renkleri
Tufan gibi düşer geceye o sevdanın yanmış külleri
Hangi yıldızda gizlidir bahtımızın ahu falı kim bilir
Sevgilinin katresindeki sır yangın yerinden beterdir.

Yiten gecelerin ardından
Öfke dağlarımdan doğan güneşimsin
Hırçın dalgaları öpüyor sevdamın yelkenleri
Sen bakınca güneş kokuyor şehrin caddeleri
Söyleyin ağlamasın karanfiller
Artık içimi ısıtmıyor sensiz mavi hayaller
Kırılmış kalbin duvarlarında sızlayan aşk lekeleri
Sen yaşanmamış aşkı beklersin hep geceleri.

Güneşin Doğduğu Da Bir Gerçek Battığı Da,
Kalbimin Attığı Da Bir Gerçek, Günün Bittiği De,
Ne Çıkar Tüm Gerçekleri Saysak Tek-Tek,
Seni Seviyorum Ya, İste O En Büyük Gerçek…

sevgiliye-uzun-mesajlar3

Sevgiliye uzun uzun mesaj yazılmaz yazdırılır. Yazdıran da yarin ta kendisidir. Kimi zaman güzel gözlerine yazarım bakışından süzülen işvesine nazına bazen gülüşüne yazarım. Gün olur ceylan gibi hayalimde süzülen endamına yazarım. Sonra an gelir özlem dolu satırlar yazdırır bana. Söyleyene değil söyletene bakıcan. Bülbülün feryat figan edişi güledir gülün güzelliği olmaya bülbül dut yemiş gibi mahsun garip olur.

Sevgiliye Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Mesajları

 • Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.
 • Seni gökteki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar etkileyici, onlar kadar çekici ve güzelsin. Aranızdaki tek fark var; onlar milyonlarca sen ise bir tanesin.
 • Yürekten sevdiğim, sana bunları yazıyorum; çünkü bir göz kırpması bile bende bambaşka duygular oluşturan, o tatlı yüzü içimi ısıtan başka birisini nereden bulabilirim? Senin tatlı çehrende sonsuz sıkıntılarımı ve tarifi imkânsız kayıplarımı bile bulabilir ve o güzel yüzünü öptüğümde mutluluğa sarılırım.
 • Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.
 • Hasrettir aşk, görmemeye dayanamayıp o hasreti çekebilmektir. O hasretle kavrulurken masallar, hikâyeler, şiirler yazabilmektir. Yazdığın her bir harfte sevgiliyi hissedebilmektir aşk… Ona dokunduğunu düşlemektir, kurulan her bir cümlenin yüklemi ve en çok da istemektir aşk… Beyaz bir sonsuzluğu…
 • Bana geldiğin günü hiç unutmuyorum sevgili. Saçların rüzgarda dalgalanışı bir an olsun çıkmıyor aklımdan. Bütün kapılarım açık ardına kadar. Sonbahar da geldi. Hadi yine gel, dalgalansın saçların ve ben yeniden sana aşık olayım.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

uzun-gunaydin-mesajlari-sevgiliye

 • Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o. Yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!
 • Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.
 • Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.
 • Geceler seni tanıdıktan sonra daha uzun gelmeye başladı. Uyuduğun zamanlarda da özlüyorum artık seni. Benimle uyanacağın sabahlar için dua ediyorum. Günaydın Aydınlığım!
 • Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.
 • Günaydın sevgimin öbür adı, Günaydın yüreğimin mutlu yanı, Günaydın özlediğim zamanlardaki sıcak soluk varlığım. Yokluğum umudum uykusuzluğuma eş soluk. Şimdi günün aydın olsun. Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çok sevecek koca bir yüreğin olsun

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz