İbrahim Saraçoğlu Egzama Hastalığı Kürü,Egzama Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Egzama Hastalığı Kürü,Egzama Tedavisi

İbrahim-Saraçoğlu-Egzama-Hastalığı-Kürü

İbrahim-Saraçoğlu-Egzama-Hastalığı-Kürü

İbrahim Saraçoğlu Egzama Hastalığı Kürü ellerde, yüzde ve saçlı deride farklı olarak  uygulanmaktadır.Egzama tedavisi için farklı yöntemler uygulanmaktadır ancak bitkisel tedaviler en kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Ellerde Egzama Kürü

1 avuç beyaz dut kurusunu 600 ml suda ve ağzı kapalı bir kapta 10-12 dakika kaynatınız. Hafif ılıdıktan sonra ellerinizi beraber ya da sıra ile 15’er dakika içerisinde tutun ve çıkardıktan sonra ellerinizi 1 saat yıkamayın.

Bu kürü 2-3 günde bir uygulayın, 3-4 uygulamadan sonra etki etmediğini görürseniz kürü uygulamayı bırakın.

NOT: Bu kürün en önemli noktası karışımın sıcak olmasıdır. Ellerinizin dayanabileceği sıcaklıkta olması gerekir. Tamamen ılıtılmamalıdır. Mümkünse elleriniz içindeyken soğuduğunda biraz daha ısıtın böylece kür daha etkili olacaktır.

Saçlı Deride Egzama Kürü

Saçlı derinizde yani başınızda egzama varsa bunun için elma sirkesi kürü uygulamanız gerekir. Öncelikle başınızı yıkayınız, böylece egzamalı bölgeler temizlenmiş olur. Daha sonra başınızda ya da ensenizde egzamalı bölgelere pamuk yardımıyla elma sirkesi sürün ve 1 saat bekledikten sonra başınızı yıkayın.

Bu işlemi sabah akşam olacak şekilde günde 2 defa ve 15 gün uygulayınız. İlk 2 uygulamadan sonra farkı hissedeceksiniz.

NOT: Elma sirkesi tamamen doğal olmalıdır. Koruyucu, renklendirici içeren sirkeler yerine evde hazırlanmış sirke kullanmak daha yararlı olacaktır.

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz