Hassasin Krem İçindekiler,Hassasin Krem Çeşitleri,Hassasin Krem Fiyatı

Hassasin Krem İçindekiler,Hassasin Krem Çeşitleri,Hassasin Krem Fiyatı

Hassasin-Krem-İçindekiler

Hassasin-Krem-İçindekiler

Hassasin krem içeriğinde 5 etken madde bulunan, sedef ve egzama tedavisinde kullanılan bir kremdir. Sedef ve egzama gibi cilt hastalıkları genel olarak bağışıklık sisteminin zayıflaması, karaciğer yorgunluğu, beslenme düzensizliği, çevresel ve kimyasal faktörler ve diğer bazı sebepler nedeniyle oluşan hastalıklardır. Hassasin krem bu cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir kremdir.

Hassasin Krem Çeşitleri saç ve yüz için özel hazırlanmaktadır ve hazırlanan karışım aynen teslim edilmektedir. Saç için formül inceltilerek kolay kullanım sağlanmaktadır. Yüzün ph oranı vücudumuzun diğer kısımlarından farklı olduğu için kremin içeriğindeki maddeler buna uygun hale getirilir ve bu şekilde kullanımı sağlanır. Bunun için hassasin kremi özel olarak sipariş etmeniz gerekir.

Hassasin Krem Kullananlar

Hassasin-Krem-Kullananlar

Hassasin-Krem-Kullananlar

En çok merak edilen konu ise hassasin krem kullananlar sorusudur. Hassasin krem cilde günde en az 3 kez yeteri kadar düzenli bir şekilde sürülmesi gerekir. Kremin düzenli sürülmesi ile 3 gün içerisinde gözle görülür şekilde tedaviye cevap vermeye başlayacaktır. İyi bir sonuç almak ise 7-10 gün sürebilir.

Baş ve saç bölgesine uygulanan Hasasin Kremin iyileştirme gücü çok süratli olup üç gün içerisinde etkili sonuç alınmaktadır. Hasasin krem bir ilaç değildir, tamamlayıcı tıp ürünleri dediğimiz ürünlerdendir. Hasasin krem kullanılmadan önce mutlaka bir dermatoloğa danışılmalıdır.

Hassasin Sedef Ve Egzama Kremi

hasasin_krem

Karaciğeri yoran ve yağlanmasına yol açan birçok faktör vardır bunlara dikkat edilmeli ve uzak durulmalıdır. Her türlü kızartmadan, şeker ve şeker mamülü tüm yiyecek ve içeceklerden, alkol ve aşırı ilaç tüketiminden uzak durulmalıdır. Aşırı meyve tüketimine dikkat edilmelidir. Çünkü içerisindeki fruktoz karaciğeri yormaktadır. Bu yüzden meyveleri günlük ve ideal seviyede tüketilmelidir.

  • Bulunduğunuz ortamlarda ısının dengeli ve ortamın nem oranının yeterli olmasına dikkat edin,
  • Karabiber, turşu, domates, sarımsak, kırmızı pul biber, portakal ve greyfurt suyundan uzak durmak gerekir.
  • Gün aşırı olacak şekilde banyo yapmaya dikkat edin,
  • Ellerinizi sık-sık nemlendirin,
  • Evinizdeki toz çeken, battaniye, tüylü eşyalar, oyuncaklar gibi eşyaları en aza indirin,
  • Evinizi sık-sık havalandırın,
  • Stresten uzak durun, stressiz ortamları tercih edin,
  • Soğan, çiğ sebze, meyve balık ve et gibi ürünlere çıplak el ile dokunmamaya dikkat edin,

Hassasin Krem Sipariş

Hassasin krem sipariş sadece resmi sitesinden kargo yoluyla alınır. Telefonda görüşme sonrası size uygun olan hassasin krem gönderilir. Hassasin krem fiyatı yaklaşık 50 tl civarındadır.

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz