Kısa Saçlı Ünlüler,Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali

Kısa Saçlı Ünlüler,Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali

Kısa Saçlı Ünlüler,Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali

Kısa Saç Modelleri

Kısa saç taşıması ve yakıştırması zor bir saç modelidir. Fakat buna rağmen bazı sanatçılar Kısa Saç Modeli tercih etmekte ve bunu çok iyi taşımaktadır.Kısa saçlılar kervanına ünlü oyuncu Bergüzar Korel’de eklendi. Ve uzun yıllar boyunca ekranlarda uzun ve siyah saçları ile görmeye alıştığımız güzel oyuncu Bergüzar Korel yeni imajı olan kısa saçları ile ekranlara poz verdi.

Bergüzar Korel kısa saç modeliyle eski halini çokta aratmayacak gibi görünüyor. Ünlü oyuncunun kısa saçları şimdiden merak edilmekte ve genç kızların tercih ettiği modellerden biri haline gelmeye başladı bile. Peki ünlü oyuncu Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali nasıl bu resimlerle görelim.

 

İlginizi Çekebilir:“Evde Kısa Saç Toplama,Kısa Saç Toplama Modelleri 2019” yazımızı inceleyin.

 

Kısa Saçlı Ünlüler

Kısa-Saç-Kadın-Modelleri

Kısa-Saç-Kadın-Modelleri

Kısa Saç Modeli taşıması zor bir model olduğunu zaten söylemiştik, peki kısa saçın zorluğuna rağmen bu modeli tercih eden ve taşımayı bilen ünlüler kimlerdir. Ünlüler mesleğin gereği olarak belirli aralıklarla imaj değişiklikleri yaparak ekranlarda her daim olmaya ve dikkatleri üzerlerine çekmeye çalışırlar.

Bu imaj değişikliklerinin başında da hiç kuşkusuz saç modeli değişiklikleri gelir. Saç değişiklikleri hemen göze çarpar ve ünlüler dikkatleri üzerlerine toplar. Peki Kısa Saçlı Ünlüler kimlerdir.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün Kısa Saç

Tuba Büyüküstün Kısa Saç

Tuba Büyüküstün; kısa saç modeli denilince akla ilk gelen ünlülerin başındadır desek tam da yeridir. İlk ünlü olduğu yıllardan sonra uzun saçlı halini unuttuğumuz sanatçı uzun saçlarıyla olduğu gibi kısa saçlarını da en iyi taşıyanların başında gelmektedir.

Birce Akalay

Birce Akalay Kısa Saç

Uzun saçlarıyla tanıdığımız ve hep öyle bildiğimiz ünlü sanatçı Birce Akalay kısa saç modasına uyanların arasına girdi. Instagrama saçlarını kestirirken çekip attığı videosuyla takipçilerini şaşkına çeviren ünlü isim saç modeliyle ülkemizde de çokça sevilen La Casa De Papel dizisindeki Tokyo karakterine benzetilmişti.

Melike Güner

Melike Güner Kısa Saç

Bir zamanların en çok izlenen dizilerin başında gelen Doktorlar dizisi ve dizinin asi doktoru Zenanı canlandıran oyuncu Melike Güner kısa saç tarzıyla tanıdığımız ünlülerden biridir. Kısa saçların en çok yakıştığı ünlülerden bir olmakla birlikte kısa saç modasına ilk uyan ünlülerden biridir.

 

İlginizi Çekebilir:“2019-2020 Kıvırcık Saç Modelleri Ve Saç Bakımı” yazımızı inceleyin.

 

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay Kısa Saç

Asmalı konak dizisinde oynadığı hayat karakteriyle, Türk halkının gönlüne giren Nurgül Yeşilçay bir zamanlar kısa saç modasına uyan ünlülerden biriydi. Nurgül yeşilçay kısa saç tercih etmekle birlikte oynadığı dizi için saçını sıfıra bile vurmuş bir isimdir.

Gülben Ergen

Gülben Ergen Kısa Saç

Gülben Ergen Kısa Saç

Gülben Ergen kısa saç modeli kadını diyebileceğimiz ünlülerdendir. Kısa saçlarıyla tanıdığımız sanatçı uzun ve ara saç boylarını da zaman zaman tercih etmiştir.

Ömür Gedik

Ömür Gedik Kısa Saç

Ömür Gedik Kısa Saç

Ömür Gedik kısa saç tercihiyle tanıdığımız ünlülerden biri ve kısa saçın en çok yakıştığı isimlerden de biridir. Onu kısa saçlarıyla bilir ve hep öyletanırız. Kısa saçlarıyla sarı renk tercihi de çok şık durmakta ve saç kesimi tercih edilen ünlüler arasına girmektedir.

Berna Laçin

Berna Laçin Kısa Saç

Berna Laçin Kısa Saç

Bir dönemler adından sıkça söz ettiren ve rol aldığı dizilerden tanıdığımız Berna Laçin saç modeli ile birçok kadın tarafından taklit edilen ünlülerdendir. Katlı saç kesimi, küt kısa saç kesimi ve daha kısa saç modelleri de tercih eden bir ünlüdür.

Meltem Cumbul

Meltem Cumbul Kısa Saç

Ünlü oyuncu Meltem Cumbul da bir dönemler kısa saç bırakanlar arasına girdi. Meltem Cumbul kısa saç modeli merak edilen bir model olarak kaldı ve birçok bayanın beğendiği modeller arasına girdi. Meltem Cumbul kısa saç tarzı hayranları tarafından daha çok beğenildi.

Didem Taslan

Didem Taslan Kısa Saç

Didem Taslan, katıldığı güzellik yarışmasında Miss Blendax 1992 İzmir Fuar Güzeli seçildi. 1994 yılında Türkiye İkinci Güzeli oldu ve ardından Bahama’da gerçekleştirilen Uluslar arası Calender Girl Yarışması’nda Miss April seçildi.

İlk dönemlerde uzun saçlarıyla karşımıza çıkan ünlü manken son zamanlarda kısa saçlarıyla da çok beğenildi. Didem Taslan kısa saç tarzıyla kısa saç modasına uyanların arasına girdi.

Rihanna

Rihanna Kısa Saç

İlginç ve renkli saç stilleri ile sıkça adından sözettiren dünyaca ünlü pop star Rihanna kısa saç modeli ile de sıkça konuşulup beğenilmektedir. Kısa saç ile birçok renk ve tasarımı buluşturan rihanna denediği tüm kısa saç modelleri ile çok cool bir görünüme kavuşmuştur.

Rihanna kısa saç modeli demek yerine modelleri demek daha doğru olacak çünkü kısa saç modellerinin hepsini deneyerek gözleri üzerine çekmiştir.

Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali

Bergüzar Korel Kısa Saçlı Hali

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz