Neutracy Güneş Kremi,Neutracy Kullananlar

Neutracy Güneş Kremi,Neutracy Kullananlar

Neutracy Güneş Kremi

Neutracy Güneş Kremi

 

İlginizi Çekebilir:“Biobaby Güneş Kremi” yazımızı inceleyin.

 

Güneş kremleri doğru seçildiğinde ve uygulandığında cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korunmasında en etkin ve güvenli korunma yöntemlerinden biridir. Güneşe fazla maruz kalındığında güneş çarpmaları ve güneş yanığı gelişebilir.

Bu durum özellikle yaşlılar ve bebekler için oldukça zordur. Çünkü yaşlı ve bebeklerin ciltleri daha narindir.Güneş ışınlarına doğrudan ve uzun süre maruz kalma deri yaşlanmasına, deride lekelenmeye ve bazı kişilerde güneş alerjisine neden olmaktadır.

Güneşten koruyucu kremlerin üzerinde yazan güneş koruma faktörü (SPF), ürünün UVB’den ne kadar koruduğunu göstermektedir. “Örnek olarak SPF 15 olan güneş koruyucu kremler kullanıldığında UVB’ye bağlı kırmızılık cevabı 15 kat daha uzun sürede ortaya çıkmaktadır. Güneş altında koruyucu sürmeden 10 dakikada kızarıklık beliriyorsa, koruyucu ile bu süre 150 dakikaya kadar çıkmaktadır.

Neutracy Güneş Kremi Özellikleri

Neutracy Güneş Kremi Özellikleri

Neutracy Güneş Kremi Özellikleri

  • Yüksek etkili Uva ve Uvb filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzerek çok yüksek güneş koruması sağlar.
  • Cildi irritasyonlara karşı korur ve bileşiminde özel olarak bulunan hyaluronik asit ve koenzim Q10 ile cildi nemlendirir ve yaşlanma karşıtı etki gösterir.
  • Kuru ve hassas ciltler için uygundur.
  • Paraben içermez ve suya dayanıklıdır.
  • E Vitamini, Allantoin ve bisabollolözleri sayesinde güneşin zararlı etkilerine ve foto yaşlanmaya karşı etkin koruma sağlamaktadır.
  • Cildin yenilenmesine yardımcı olmaktadır.
  • Güçlü antioksidan etki sağlamakta ve serbest radikallere karşı cildi korumaktadır.
  • Yumuşak kıvamlı formülü ile mükemmel emilim sağlamaktadır.

Neutracy Güneş Kremi Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanır. Özellikle terleme, yüzme ve kurulanma sonrasında korumayı devam ettirmek için kremi tekrar uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

Neutracy Güneş Kremi Kullananlar

Adeta bir domates: Sürerken ve ondan sonra hiçbir sıkıntı olmadı ama akşam yüzümü yıkadıktan sonra yanaklarım çok kaşınmaya başladı ve kızardı.

Merve: Yapılan yorumların aksine ben neutracy güneş kreminden memnun kaldım ben de bir sorun oluşturmadı.

İdilcandogan: Benim uzun yıllardır kullandığım ve bittikçe aldığım krem Neutracy markasının 50+yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi. Bir güneş kreminden beklediğim her şey var.

Ozgeninyrm: Ürün klasik ve sevmediğimiz bembeyaz kremlerden biraz farklı özellikte. İlk kullandığınızda yüzünüzü ölü gibi gösterecek diye korkuyorsunuz. Fakat elinize aldığınızda ve dokunduğunuzda losyondan hallice bir kıvama sahip olduğunu görüyorsunuz. En seviğim özelliği ise makyajın altında kesinlikle akma yapmıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olduğunu da gözlemliyorum.

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz