Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla

Nurse Harvey’s Bitkisel Gaz Giderici Damla

Nurse Harvey’s Bitkisel Gaz Giderici Damla

Uzun yıllar çocuk ve yenidoğan hemşireliği yapmış olan Harvey, dereotu yağı ve kimyon yağı karışımını kullanarak bebeklerde kullanmıştır. Kolik gaz sancılarının çok başarılı bir şekilde üstesinden gelmiştir.  Bu nedenle nurse harvey bitkisel damla ve nurse harvey bitkisel şurup 1992 yılında formüle edilerek piyasaya sunulmuştur.

Bu günlerde ise Afrika Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulmuş ve güvenle satışı yapılmaktadır. Ülkemizde de son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanmış ve kolik sancılarında annelerin bir numaralı yardımcılarından biri haline gelmiştir.

Özellikle fito terapi eğitimi alan birçok uzman tarafından tavsiye edilen bir üründür. Birçok eczane ve bitkisel ürünler satan marketlerde kolayca bulabileceğiniz bir üründür.

Nurse Harvey Ne İşe Yarar

Nurse Harvey Ne İşe Yarar

Nurse Harvey Ne İşe Yarar

Tamamen doğal olan, gaz damlasının bebeklerde oldukça etkili olduğu gözlemlenmiştir. Diş çıkartma dönemlerinden oluşan ağrı ve kaşıntıyı önler. Ağlama krizleri sırasında bebeği sakinleştirir. Pamukçuk oluşumunu engeller.

Bebeklerin uykusunun düzene girmesine yardımcı olur. Özellikle gaz sancısını hafifletir ve anneler tarafından en çok bu nedenle tercih edilir. Mide bulantısını ve diğer mide şikayetlerini en az seviyeye indirir. Sindirime yardımcı olur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

İlginizi Çekebilir:“Yenidoğan Bebek Uyutma Önerileri,Bebek Uyutma Teknikleri,Bebek Uyutma Müzikleri” yazımızı inceleyin.

 

Nurse Harvey Damla İçeriği

Nurse Harvey Damla İçeriği

Nurse Harvey Damla İçeriği

Nurse Harvey damla ve Nurse Harvey şurup şeklinde olanları mevcuttur. Yeni doğanlar ve yaşını dolduran bebekler için farklı versiyonları önerilmektedir. İçeriği sayesinde özellikle mide sorunları ile baş etmede etkili bitkisel bir üründür.

Nurse harvey Bitkisel Şurup İçeriği

İçeriğinde sodyum bikarbonat, kimyon yağı, dereotu yağı, nipasept sodyum, polisorbat-20, sükroz ve su içermektedir.

Nurse harvey Bitkisel Damla İçeriği

Zeytinyağı, Simetikon, A Ve E Vitamini, su ve Koenzim içermektedir.

Nurse Harvey’s Çeşitleri

Nurse Harvey’s Çeşitleri

Nurse Harvey’s Çeşitleri

Nurse Harvey’s denildiğinde akla genel olarak şurup ve damla ürünleri gelse de harvey’s birçok takviye edici gıda ve jel ile de karşımıza çıkmaktadır. Peki diğer Nurse harvey ürünleri nelerdir?

  • Nurse Harvey’s Colex: Sodyum Bikarbonat, Kimyon yağı ve Dereotu Yağı İçeren Takviye Edici Gıda,
  • Nurse Harvey’s Şurup: Sodyum Bikarbonat, Kimyon yağı ve Dereotu Yağı İçeren Takviye Edici Gıda,
  • Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla: Zeytinyağı, Simetikon, A Ve E Vitamini, Koenzim İçeren Gaz Giderici Damla,
  • Nurse Harvey’s Air Mix: Hava Aromatize Edici Yağ Karışımı,
  • Nurse Harvey’s Dac: A, C Ve D3 Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda,
  • Nurse Harvey’s Dentigel: Karanfil, Nane Ekstraktı, Mentol Ve Xylitol İçeren Diş Jeli,
  • Nurse Harvey’s Imu-Jet: Beta Glukan, Çinko, Ekinezya Ekstresi, C Vitamini, Propolis Ve Kuşburnu Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda,
  • Nurse Harvey’s Kooh: Gliserol, Süzme Bal, C Vitamini İçeren Frambuazlı Takviye Edici Gıda,
  • Nurse Harvey’s Multi-Tim: B1, B2, B3, B5, B6, A, C, E, D3 Vitaminleri, Selenyum ve Çinko Içeren Takviye Edici Gıda,

Nurse Harvey Damla Yorum

nurse-harveys-yorum

nurse-harveys-yorum

Aysefurkan: oğlum Furkan 6.aya gelene kadar sürekli gaz sancısı yaşıyorduk. Fakat nurse harveys damla bizim için mükemmel bir sonuç verdi. Bilhassa oğlum açısından, rahatlattı ve uykusu da düzeldi. Bu nedenle çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ettim ve onlarında memnun kaldığını biliyorum,

Feza: bende oğluma kullandım çok ciddi gaz sancısı problemleri yasadığımız bir dönemde, oğlum henüz 1 aylıkken bu şurubu kullandım ve oldukça da faydasını gördüm…

Shannon: benim bebeğime de sadece nurse harveys iyi geldi. 2,5 aylıkken keşfettik o damlayı ve sadece o çözdü gaz sorunumuzu,

Nazan06: Nurse Harvey’s kulandım. Fakat hiç sonuç alamadım. Doktorumuzun tavsiyesi ile VİCOL şurup kullandık ve çok memnun kaldık. Doktorumuzun dediği bebeğinizde sadece gaz sancısı değil huzursuzluk problemine de iyi gelecektir. Biz çok memnun kaldık umarım sizlerin de işinize yarar. Bu arada bu üründe tamamen bitkisel,

Arzuby: merhaba, doktorumuz bize gaz sancısı için nurse harvey önermişti, ancak pek faydasını göremedik. Daha sonra yine aynı problemi yaşamış bir arkadaşım sab simplex diye bir ilaç önerdi. Doktorumuza sorduğumuz zaman o da kullanılmasında sakınca olmadığını söyledi. Benim miniğimde çok faydalı oldu.

 

Nurse Harvey’s Kullanımı

Nurse Harvey’s kullanımı genel olarak damla şeklinde kullanımı tercih edilmektedir. Serin yerlerde saklanması gerekmektedir. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı yerlere konulması ve kullanmadan önce mutlaka çalkalanması gerekmektedir. Yemeklerden sonra alınması uygundur.

Nurse harvey damla: 0-1 yaş arası günde bir ya da en fazla iki defa 20’şer damla,

1-3 yaş arası günde en fazla üç kez 20’şer damla,

3+ yaş grubunda 2-4 defa 20-40 damla arası verilebilir.

Nurse harvey şurup: 0-6 ay arası günde en fazla 6 defa ve her alımda 5 ml (1 ölçek)

6-12 ay arası günde en fazla 6 defa ve her alımda 10 ml (2 ölçek)

Nurse Harvey Yenidoğan Bebeklerde Kullanımı

Nurse Harvey Yenidoğan Bebeklerde Kullanımı

Nurse Harvey Yenidoğan Bebeklerde Kullanımı

Nurse harvey yenidoğan bebeklerde kullanımı en çok merak edilen konulardan biridir. Bu bitkisel damlayı yeni doğanlarda kullanabilirsiniz. Fakat doz aşımına dikkat etmek gerekir. Yenidoğan bebekler oldukça hassastır günde 1 defadan fazla verilmemesi önerilir. Ayrıca gaz giderici damlalar birkaç günlük kullanımlardan sonra etkisini gösteren preparatlardır. Ayrıca şurup yerine damla versiyonunu tercih etmeniz önerilir.

Nurse Harvey Damla Fiyatı 2019

Nurse Harvey Damla Fiyatı 2019

Nurse Harvey Damla Fiyatı 2019

Nurse hayvey gaz giderici damlayı birçok eczane ve web de bulabilirsiniz. Eczane fiyatları farklılık arz etmekle birlikte internet satış fiyatları aşağıdaki gibidir.

N11.com                        33.62 TL

Akakce.com                   29,46 TL +5,90 TL kargo

Gittigidiyor.com           31.90 TL

Dermoeczanem.com    27.90 TL

Narecza.com                   35.90 TL

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz