Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi,Kullanıcı Yorumları

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi,Kullanıcı Yorumları

Teknoloji gelişimi ile beraber internet üzerinden her türlü ürün pazarlama kolaylıkla gerçekleşiyor. Mesela sosyal medya üzerinden, veya internet sitesi açarak ürün satışı yapmak son derece kolay. Bu da ara ara internet üzerinden alışveriş tutkunlarını kötüye kullanılabilecek vaziyetlere da kapı aralayabiliyor.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi

Arap makyaj dünyası gece gündüz kremi sosyal medya platformu olan instagram üzerinden satışı yapılan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi ürünün ne bir yöntemi ne bir ürün bilgisi, ne yasal olup olmadığı, ne de Türkiye’de satışı yapılabilmesi için Sıhhat Bakanlığı veyahut diğer bakanlıkların onayladığına ait vesika ve bilgi var.

Daha da ehemmiyetlisi, 99 TL gibi bir fiyatla satılan bu ürünün bir çok şikayet sitesinde de onbinlerce kullanıcı şikayeti bulunmakta. Instagram ve üzerinden ileti ve bu arada whatsapp’ı da kullanarak ürün siparişleri kabul ediliyor. Kargo da alıcı tarafından ödenmekte.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Özellikleri

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Özellikleri

 

İlginizi Çekebilir: DOĞAL CİLT BAKIMI SUNA DUMANKAYA

 

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Özellikleri

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bu krem seti ile ilgili Google üzerinde 205.000 adet sayfa bulunması da oldukça enteresan. Zira daha derin olarak incelemeye başladığınızda bu sayfaların çoğunluğunun yakıntı sitelerinin olması da dikkat çekiyor.

Bilhassa cilt bakım ürünlerinin ürün bilgisi olmadan muayenehane testleri yapılmadan, karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir şirket olmadan almamaya önem vermenizi tavsiye ederiz. Böyle bir ürün almak ya da kullanmak istediğinizde ise kesinlikle sıhhat ya da kimya laboratuvarlarında çözümleme yaptırmanız ehemmiyetlidir.

 

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Krem Fiyatı

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Krem Fiyatı genel olarak 100 ile 200 Tl arasında değişmektedir.Ürün Genel olarak sosyal medya üzerinden sipariş edildiğinden dolayı belirli bir fiyat etiketi bulunmamaktadır.

 

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Şikayetleri

Başta şikayet var vb siteler olmak üzere, kadınlar soruyor, kadınlar kulübü gibi forum siteleri de dahil bir çok yerde Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi yorumları paylaşımlarını görmek olası. Bir kullanıcının, hem gece kreminin hem de gündüz kreminin aynı koku, aynı muhteva ve sakızımsı bir ürün olduğunu belirtirken, bir başka kullanıcı da kullanım sonrası cildinde kızarıkların başladığını, bilhassa göz altlarının kızarmaya beraber şiştiğini belirtiyor.

Bir başka  yakıntıda ise, Arap Makyaj Dünyası  gece gündüz kreminin bu arada selülit için de kullanılabileceği bilgisi verilmiş ve hemen peşinden satıcılar whatsapp’tan engelleyerek kişiyi mağdur ettikleri anlatılıyor. Hasılı, internette satılan her ürünün veyahut tanınmış kişiler kullanıyor diye her reklamı yapılan ürünün alınmaması gerektiğidir.

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi için yatırılan paranın da hemen hemen 100 tl olmasına baktığınız vakit firma ya da kişilerin bu işi iyi niyetle yapmadığı da ortaya çıkıyor.  Günde vasati 20-30 sipariş alındığında hesap yaptığınızda vergisiz bir kazanca da taban hazırlamış olduğunuz da göz ardı edilmemeli.

Hasılı firma hakkında net bilgileri olmayan, ürün bilgilerinden emin olmadığınız, hiçbir yerden bilhassa de internetten alışveriş yapmamalısınız.  Ayrı olarak sipariş verirken de kredi kartı bilgileri veyahut banka bilgilerinizi de paylaşmamanız çok büyük ehemmiyet taşıyor.

 

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Yorumları

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Yorumları

Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi Yorumları

Kullanan :kesinlikle tavsiye etmiyorum. instagramdaki yalan hikayelere gönderilere inanmayın. hiçbir ünlü tavsiye etmiyor. cildi berbat ediyor. sürülmüyor. sanki krem değilde sakız gibi. ayrıca hiç bir işe yaramıyor. paranızı çöpe atmayın. bu ürünü almayın. internette yüzlerce şikayet var. isterseniz onlara bakabilirsiniz.

Çaglanurcakmak: bu sayfadan bende ürün aldım ve aşırı pişman oldum. bir kere fotoğraftaki ile aynı ürünü göndermiyorlar. ayrıca gönderdikleri gece gündüz kremi iğrenççç kendilerine bunu söylediğinizde sizi engelliyorlar. insanları kandırmaktan başka bişey bilmiyolar, yazık günah vallahi.

 

 Arap Kadınlarının Güzellik Sırları

Arap Kadınlarının Güzellik Sırları

Arap Kadınlarının Güzellik Sırları

Saçlar her zaman kapalı kaldığından, güneşe maruz kalmanın ve kirlilik ve tozun negatif tesirlerinden kaçınılır. En iyi tutulan Arap kadınlarının güzellik sırlarından biri de Argan yağıdır. Sağlıklı cilt ve saçlar için Argan yağı veya zeytinyağı kullanırlar.

Argan yağı, Fas’a mahsus Argan ağacı çekirdeklerinden ele geçirilir. Kozmetik, tıbbi ve besleyici kullanımlarıyla tanınmış kişidir. Kozmetikler için,  Argan yağı mükemmel nemlendirme özelliklerine sahiptir; sivilce ile savaşır ve saçları besler. Ayrı olarak ciltte yanık ve kırışıklıkları rehabilitasyon etmek için kullanılır. Şayet siz de Arap kadınlarının güzellik sırlarından istifade etmek istiyorsanız;

  • Haneden çıkarken başınızı bir eşarp ile örtün. Olasıysa yüzünüzü olası olduğu kadar çok, kapatmaya özen gösterin.
  •  Öğleden sonra saatlerinde, güneşin en yoğun olduğu saatlerde, başka bir deyişle 12.00-16:00 arasında güneşe maruz kalmaktan kaçının.
  • Saçınızı düzenli olarak yağlayın
  • Düzenli sauna banyoları için gidin.
  • Sağlıklı ve taze yiyin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz