Bisolnatur Şurup Ne İşe Yarar, Bisolnatur Şurup Fiyatı

Bisolnatur Şurup Ne İşe Yarar, Bisolnatur Şurup Fiyatı

Bisolnatur-Şurup-Ne-İşe-Yarar

Bisolnatur-Şurup-Ne-İşe-Yarar

Bal, kekik ve sinirotunun yüzde yüz natürel karışımıyla üretilen Bisolnatur şurup, Avrupa Birliği ile uyumlu organik sertifikalı bir öksürük şurubudur.Herhangi kimyevi ve savunucu madde içermeyen, güvenli muhtevalar ile desteklenmiş öksürük şurubu Bisolnatur, yetişkinlerin yanı sıra 12 aylıktan itibaren çocuklar için natürel ürünleri seçenek eden annelere, tesiri ilmi olarak ispat etmiş kuvvetli bir tercih sunuyor.

Bisolnatur Şurup Ne İşe Yarar ;Öksürüğü keserek,Boğaz tahrişini engeller.Balgamın atılmasını kolaylaştırır.%100 tabii muhtevalardan oluşan Bisolnatur şurup, hem kuru hem de balgamlı öksürüğün belirtileri ile mücadele eden nebat özleri karışımı içerir. Öksürüğün kapı araladığı tahrişe karşı doğal bir şekilde tesir gösterirken, bu arada balgamın solunum yollarından öksürükle birlikte daha kolay atılmasını sağlayan kayganlaştırıcı bir tesire de sahiptir.

 

Bisolnatur İçeriği

Bisolnatur-İçeriği

Bisolnatur-İçeriği

Bal

Bal, arılar tarafından üretilen lezzetli bir tattır. Bal, antik çağlardan beri tüketilmektedir. İnsanlar 8.000 seneden uzun müddettir kovanlarda bal üretmektedirler. Son zamanlarda balın sıhhate yararları ve besleyici özelliği bilinmektedir. Balın sıhhate yararlarının ve besleyici tesirlerinin yanı sıra; inatçı öksürüğe karşı merhem tesiri ve deşarj olucu özelliği vardır.

Balın yüksek viskozite ve nemlendirici özelliği mızrak yapraklı sinirotunun tesirini arttırır. Ayrı olarak balın kayganlaştırıcı tesiri vardır.Öksürüğün kapı araladığı boğaz tahrişini
deşarj olur.

Sinirotu

Otsu ve hem de bazıları yabani olarak kabul edilen küçük nebatlardır. Dar yapraklı bu ot, uzun ve bir noktada sivrilen mızraksı yapraklara sahiptir. İsmi, Latincede ayak tabanı mananına gelen ‘planta’dan gelmektedir, zira uzun yıllar süresince yürüyüşçüler ayak yaralanmalarını iyileştirmek için kullanmıştır.
Bileşenler mukozayı kaplayan film tabakasıoluştururlar. Ayrı olarak nemlendirici ve yumuşatıcı özelliklere sahiptirler.Mukozayı kuruluk ve tahrişten savunur.Mukus kıvamını azaltır ve böylelikle atılımını kolaylaştırır.

Kekik

Mutfakta yaygın kullanılan bir nebat olan kekik de öksürük rehabilitasyonunda kullanılan mükemmel bir rehabilitasyon seçeneğidir. Antiseptik, antibiyotik ve balgam söktürücü özellikleri ile öksürük şurubu için ideal bir uçucu yağ olan timol içerir.

Timol ismi Yunancada soluk ve kalbin özü mananına gelen ‘thymos’ kelimesinden gelmektedir. Antik Yunan askerleri kekiğin, gücü ve cesareti artırdığına inandıkları için bu nebattan bolca istifade etmişlerdir.Flavonoidler antioksidan özellik gösterir.Tahriş edici maddelerin (serbest köktenler) hassaslaşan boğazda kapı araladığı rahatsızlığı azaltır.

 

Bisolnatur Nasıl Kullanılır

Bisolnatur-Nasıl-Kullanılır

Bisolnatur-Nasıl-Kullanılır

Bisolnatur, eczanelerden reçetesiz satın alınabilir. Kullanım rehberini dikkatlice okumanız, ters bir vaziyet yaşadığınızda güvendiğiniz bir sıhhat personeline danışmanız önerilir. Bisolnatur’u açmadan önce iyice çalkalayın ve doğru doz için kutudan çıkan kaşığı kullanın. Öksürüğünüz öngörülen müddette geçmezse doktorunuza veya eczacınıza müracaat edin.

 

Bisolnatur Şurup Kullananlar

Bisolnatur-Şurup-Kullananlar

Bisolnatur-Şurup-Kullananlar

Mustafa:Çok başarılı bir ürün. İtalyanlar yapmış yaaa. Gece öksürük işini çözdü resmen. Her evde olması gereken bir şurup.

Kader: 1buçuk yaşında kızım salgından dolayı hastaneler çok doluydu ailemden de kullananlar olduğu için içim rahat aldım iki günde geçti bizim öksürüğümüz çok şükür

Zeynep:Tadı fena değil benim 4 yaşındaki kızım severek içiyor ama 1 buçuk yaşındaki içmiyor zorla veriyorum çok rahatlatıyor çünkü. Daha önce ben de bir kutu bitirdim.

Seda:Merhaba astım hastaları da kullanabilrmi acaba oğlumda astım var öksürüyor

En iyi öksürük şurubu bisolnatur mudur değil midir bilemeyiz ancak kullananlardan aldığımız dönüşlerle buraya bu yazıyı ilave etmeye karar verdik. Daimi koşuşturan çocuklar terleyerek helede terli terli su alınırsa bu öksürük problemlerini yaşamaktadırlar. Burada çocuklarda öksürük ne iyi gelir gibi sualler karşımıza çıkar.

Önceden prospan şurup duymuştum ama kullanan biri ile konuşmamıştım. bisolnatur kullananlar yarar gördüklerini ifade edince hemen bir araştırma yaptım bisolnatur ücreti çok da yüksek olmadığını gördüm.

Çocuk öksürük şurupları arasında bir seçenek yapacaksam sanırım tabii olan bu bisolnaturu seçerdim. Ayrı olarak gıcık öksürüğe ne iyi gelir gibi bir arayış içinde iseniz yeniden bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün Sanofi firmasına ait olup otc ürünler arasında ürün gamı geniş olan ve bilinen bir firmadır. Bilhassa enterogermina en bilindik ürünüdür.

 

Bisolnatur Şurup Yan Etkileri

Bisolnatur öksürük şurubunun uygun doz ve uygun saatler de alınınca bilinen herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir.

 

Bisolnatur Şurup Eczane Fiyatı

Bisolnatur-Şurup-Eczane-Fiyatı

Bisolnatur-Şurup-Eczane-Fiyatı

 

Bisolnatur Şurup Eczane Fiyatı yapılan piyasa araştırmasına göre 60 ile 80 lira arasında değişmektedir.

 

Bisolnatur Şurup Fiyatı

Bisolnatur-Şurup-Fiyatı

Bisolnatur-Şurup-Fiyatı

Bisolnatur Şurup Fiyatı yapılan araştırmaya göre 40 ile 65 lira arasında değişmektedir.

 

Bisolnatur Bebekler Kullanabilir Mi?

Bisolnatur natürel ve bitkisel bir üründür ve 1 yaşından büyük çocukların kullanımı için güvenlidir. Tüm rehabilitasyonlarda olduğu gibi, kutuda bulunan kullanım rehberindeki doz uygulama direktiflerine uyunuz ve doktorunuza müracaat ediniz.

 

Bisolnatur Emziren Anneler Kullanabilir mi?

Bisolnatur Emziren Anneler Kullanabilir mi

Bisolnatur Emziren Anneler Kullanabilir mi

Bisolnatur’un gebelik ve emzirme esnasında kullanılması önerilmez. Gebelik veya emzirme döneminden sonra tüm rehabilitasyonlarda olduğu gibi ürünü hekiminize müracaat edip kullanabilirsiniz.

 

Bisolnatur Nerede Satılır?

Bisolnatur’u eczanelerden reçetesiz temin edebilirsiniz.Online alışveriş sitelerine üyeliğiniz varsa oralardan da temin edebilirsiniz.

 

Bisolnatur Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Belirtileriniz bir hafta içerisinde iyileşmezse veya kötüleşirse doktorunuza müracaat ediniz. Doktorunuz ürünü kullanmaya devam edip etmemeniz ile ilgili size teklifte bulunabilir. Her zaman kullanma rehberini inceleyiniz ve ürünü ne kadar müddet ile kullanacağınız ile ilgili doktorunuza veyahut eczacınıza müracaat ediniz.

 

Bisolnatur Alkol İçerir Mİ?

Hayır. Bisolnatur glüten veya içki içermez. Şayet emin değilseniz rehabilitasyon edici rastgele bir ürünü kullanmadan önce her zaman yaftası okuyunuz ve doktorunuza veyahut eczacınıza müracaat ediniz.

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz