Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri, Kullanıcı Yorumları, Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri, Kullanıcı Yorumları, Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri, Kullanıcı Yorumları, Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Jel Saç Boyası

Schwarzkopf Pure Color Jel Saç Boyası

Saçlarını sıhhatli bir şekilde hırpalamadan ve kırmadan boyamak isteyen kadınlar için muhteşem bir saç boyası teklifi ile karşınızdayız. Saç boyalarının içerisinde bulunan kimyevi ögeler kısa müddette saçların yıpranmasına bu arada daha önceki canlı ve parlak görünümünün azalmasına kapı aralıyor. Hal böyle iken saçlarını boyamak isteyen kadınlar saç boyası seçiminde olukça kararsız kalıyor.

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası her bir tabakası boyayarak, sıhhatli bir görünüme ve müthiş parlaklığa sahip olmanı sağlar. Tüm Saç Tipleri için uygundur.

Aloe Vera, Kaktüs ve Aquaxyl içeren süper yöntemi nem kazandırırken, renginin uzun müddet kalıcı olmasını da sağlar.Ayrı olarak, Jojoba yağı içeren bakım kremi sayesinde hem sıhhatli ve canlı hem de bir o kadar ışıltılı görünebilirsin.

Bu vaziyette tüm bildiklerinizi bir kenara atacak ezberbozan muhteşem bir saç boyası çıkaran Schwarzkopf Pure Color ürününü mercek altına aldık. Jel kıvamı, muhtelem kokusu ve pratik uygulama özelliği sayesinde çok beğeneceğiniz Schwarzkopf Pure Color, içerisindeki maddeleri duyunca çok şaşıracaksınız.

Peki Schwarzkopf Pure Color nasıl uygulanır? Schwarzkopf Pure Color kalıcı mıdır? Schwarzkopf Pure Color renk seçenekleri neler? Schwarzkopf Pure Color saça zarar verir mi? Schwarzkopf Pure Color kullananlar hoşnut mudur?

 

İlginizi Çekebilir:  2019 Saç Örgü Modelleri,Kolay Örgü Saç Modelleri

 

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Renkleri kataloğunu sizler için inceledik ve toplamda 14 farklı değişik isimlerden oluşan kataloğu hazırladık.

 • Pure Color Saç Boyası 6.0 Az Sütlü Çikolata
 • Pure Color Saç Boyası 1.4 Siyah Üzüm Reçeli
 • Pure Color Saç Boyası 3.68 Böğürtlenli Brownie
 • Pure Color Saç Boyası 4.6 Bitter Brownie
 • Pure Color Saç Boyası 5.1 Buzlu Çikolata
 • Pure Color Saç Boyası 5.5 Sıcak Çikolata
 • Pure Color Saç Boyası 6.8 Frambuazlı Çikolata
 • Pure Color Saç Boyası 6.88 Vişneli Turta
 • Pure Color Saç Boyası 7.0 Buzlu Kestane
 • Pure Color Saç Boyası 7.57 Krem Karamel
 • Pure Color Saç Boyası 7.7 Tarçınlı Kek
 • Pure Color Saç Boyası 8.0 Vanilyalı Tart
 • Pure Color Saç Boyası 8.4 Bal Badem
 • Pure Color Saç Boyası 9.0 Süt Reçeli

 

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Fiyatı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Fiyatı bir çok mağaza ve online araştırmalarımız neticesinde ortalama olarak 20 ile 25 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

 

İlginizi Çekebilir: 2019 Saç Renkleri,Ombre Saç Renkleri,Erkek Saç Renkleri

 

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Kullanımı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Kullanımı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Kullanımı

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Kullanımını sizler için hazırladık.Uygulama şişesinin kapağını açın. Tüp jel boyanın kullanıma hazır hale gelmesi için, kapağını çıkararak ters dönderin ve kapağın üstkısmı yardımıyla boyayı delin.

Tüm boyayı uygulama şişesinin içine boşaltın. Şişenin kapağını kapatın ve karışım jel haline gelinceye kadar çalkalayın.Son olarak uygulama şişesinin en üst bölümünde yer alan küçük kapağı çıkarın ve boyayı uygulama şişesi yardımıyla saça uygulayın.

 

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Yorumları

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Yorumları

Schwarzkopf Pure Color Saç Boyası Yorumları

Piya: Püre color saç boyasının tanıtımını ilk gördüğümde sevindim,çünkü piyasada jel bir saç boyası yok ve loreal’ın preference jel saç boyası hem kalıcılık hem de parlaklık konusunda gerçekten de iyi bir boyaydı.buzlu kestane rengini aldım, uyguladım, öncelikle rahatsız edici bir amonyak kokusu yok, preference’ tan farklı olarak oksidasyon kremi de renksiz jel yapıda, boya da zaten renkli jel. boyadım,ama resmen çok köyü bir kestane rengi elde ettim; kendi rengim açık kumral, kutudaki renkte boyadığımdan çok çok daha açık duruyordu

rujcanavari : 23 nisan inidirimlerinde gratis mağazasından 17 tl civarında bir fiyata 6.88 vişneli turta rengini satın aldım. şu ana kadar piyasada en ucuz gratiste gördüm, fiyat gramaja oranla iyi diye düşünüyorum çünkü oksidan ve boyayı karıştırdığınızda 120 ml bir boya elde ediyorsunuz. 2 senedir kızıl saç kullanıyorum, uzun zaman boyunca garnierden 6.60 yoğun yakut kızılı kullandım. ondan elde ettiğim sonuç daha parlak ve açık olan hafif bakır bir kızıldı.

jessica jones: 9 yıldır kızıldan kumrala, siyahtan maviye çeşitli kalıcılıkta ve yapıda saç boyası kullandım (ki mavi için platine kadar kısmi açma işlemi de yaptım) hiç bu boya kadar kötüsüne denk gelmemiştim.saçlarım düz, kalın telli, uçları kuru hobi olarak elektriklenir; haliyle ben onları çok nadir tararim, dolaşmazlar da zaten. bolca nemlendirir bırakırım.

terra rossa: Buzlu kestane ve sıcak çikolata renklerini denemiş olmama rağmen saçlarımı kapkara yaptı diyebilirim. ayrıca bu boya saç derime saplandı adeta. 5 şampuanlamada falan tamamen saç derimden arınıyor. (tabi ki üst üste şampuan kullanmıyorum, zamana yayarak gün aşırı şampuan kullanıyorum.) kıvamı jel gibi olduğu için sürmek çok basit. fakat renkler kutudakinden çok çok koyu çıkıyor. orta tonlar bile siyah gibi. hiç tavsiye etmem.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz