2020-2021 Kadın Saç Modelleri, Trend Saç Modelleri

2020-2021 Kadın Saç Modelleri, Trend Saç Modelleri

2020-2021 Kadın Saç Modelleri, Trend Saç Modelleri

Trend-Saç-Modelleri

Trend-Saç-Modelleri

2019 senesi moda ve saç stili konusunda dolu dolu geldi! Saç kesim ve saç modelleri ile ilgili bize sürprizlere yapacak olan 2020-2021 Kadın Saç Modelleri biraz cesur ve gözü kara gibi. Sen de Trend Saç Modellerini yakından izliyorsan bu modelleri en kısa zamanda deneyimlisin. Eğer etmiyorsan bu modellere alışsan iyi olur çünkü yakın zamanda her yerde şahit olacaksın.

 

İlginizi Çekebilir: 2019 Saç Örgü Modelleri,Kolay Örgü Saç Modelleri

 

Örgü Saç Modeli

Örgü-Saç-Modeli

Örgü-Saç-Modeli

Örgü Saç Modeli 2019 seneye sanki damga vurdu. Birbirinden farklı örgü modeli, tekniği geçtiğimiz sene çok popüler oldu. Örgü trendi 2020 senesinde de devam edecek gibi görünüyor. Eğer sen de karmaşık örgüleri öremiyorsan klasik örgüleri değişik modellerde kullanabilirsin. Salaş ve klasik örgüler de çok dikkat çekiyor tavsiye ederiz.

 

80 Trendi Saç Modelleri

80ler-Saç-Modası

80ler-Saç-Modası

2020 senesinde 80’lerin saç trendlerini bol bol göreceğiz. Özellikle kabarık ve hacimli saçlar bu sene her yerde karşımıza çıkacak. İnce telli saçlara sahipsen krepe yaparak 80 Trendi Saç Modellerini deneyebilirsin. Krepe yaptıktan sonra saçlarının zarar görmemesi için yoğun bakım uygulamayı deneyebilirsin.

 

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Islak-Görünümlü-Saç-Modelleri

Islak-Görünümlü-Saç-Modelleri

Islak görünümlü saçlar son zamanlarda çok moda oldu. Hafif maskülen, tabii görünen Islak Görünümlü Saç Modelleri eminiz sen de çok seveceksin. Yapımı çok kolay ve uzun süre kalıcı olan bu saç modeli bizim şimdiden favorimiz oldu bile. Islak görünümlü saç jölesiyle saçlarının buklelerini birleştir ve dağıt.

 

Yandan Ayrılan Saç Modeli

Yandan-Ayrılan-Saç-Modeli

Yandan-Ayrılan-Saç-Modeli

Saçlarını 2020 yılında ortadan değil yandan ayırmalısın. Yandan Ayrılan Saç Modeli bu sene çok popüler olacak gibi görünüyor. Yandan ayrılmış saçların en büyük avantajı ise saçları daha hacimli göstermesi. Eğer sen de sönük saçlarından sıkıldıysan saçlarını yandan ayırarak hem bu trende uyum sağlayabilir hem de daha havalı görünebilirsin.

 

Kahkül Saç Modeli

kahkül saç modeli

kahkül saç modeli

Kahkül Saç Modeli modası hiç geçmeyecek gibi görünüyor. Sen de saçlarında fark bir görünüm arıyorsan en yakın kuaförün yolunu tutabilirsin. Bu sene düz ve abartısız kaküller çok moda. Seni daha genç ve enerjik gösterecek bu saç kesimini netlikle deneyimini öneriyoruz.

 

Vintage Bob Modeli

Vintage Bob Modeli

Vintage Bob Modeli

2020 senesi saç trendleri geçmişten esinlenecek gibi. Vintage Bob Modeli sokaklarda bu yıl oldukça sık göreceğiz. Kulak hizasının biraz altında biten bu saç modeli, bizi 1960’lara götürüyor. Sen de vintage stilinin klasikliğini ve 2020 yeniliğini bir araya getiren bu saç modelini deneyime hazır mısın?

 

İlginizi Çekebilir: Evde Saç Düzleştirme Kremleri Ve Teknikleri

 

Pixie Kesim Modeli

Pixie Kesim Modeli

Pixie Kesim Modeli

Uzun müddettir cesaret edemediğin ‘o’ saç modeli için, gün bugündür! Pixie Kesim Modeli kırmızı halıdan tut da sokak stiline kadar her yerde görmek olası. Sen de pixie saçları nasıl şekillendireceğinden korkmadan kestirmelisin. Yeni seneye yeni bir başlangıç yapmak isteyenler, tercihlerini pixie modelinden yana kullanmalıdır.

 

Ekstra Uzun Saç Modeli

Bu trend tam da uzun saçları sevenler için! Upuzun, bele uzanan saçlar bu yıla damga vuracak gibi görünüyor. Bilinen yıldızların da şu aralar sık sık Ekstra Uzun Saç Modeli tercih ettiğini düşünürsek, sen de saçlarını uzatmaya başlasan iyi edersin.

Tabii ki saçlarının güçlenerek uzaması çok önemli. Bu yüzden saçlarının kuvvetli şekilde, dökülmeden uzamasını sağlayacak destekleyiciler kullanmalısın.

 

Bob Kesim Saç Modeli

Bob Kesim Saç Modeli

Bob Kesim Saç Modeli

Gene mi Bob Kesim Saç Modeli dediğini duyar gibiyim! Evet, bu yıl de bob kesim saçlarla çok sık karşılaşacağız. Ancak diğer klasik bob kesimden değişik olarak tüm saçın aynı hizada olduğu, küt bob kesim bu sezon moda.

 

Hacimli Saç Modeli

Hacimli Saç Modeli

Hacimli Saç Modeli

2020’de saçların tamamında Hacimli Saç Modeli göreceğiz! Büyük yuvarlak fırçalarla çekilen dalgalı fönler, iri uçlu maşalarla ele geçirilen geniş dalgalar sık sık karşımıza çıkacak. Başka bir söylemle 2020 yılı Hacimli Saç Modeli yılı olacak!

 

Gizli Saç Kesimi Modeli

Gizli Saç Kesimi Modeli

Gizli Saç Kesimi Modeli

Değişik saç kesimlerinden hoşlanıyorsan Gizli Saç Kesimi Modeli denemelisin. Ense bölümünü kazıtarak değişik şekiller verebilirsin. Merak etme, saçlarını açık kullandığında kimse bu saç kesimini görmeyecektir. Saçlarını topuz veya atkuyruğu yaptığında bütün sırrın ifşa olacak ve arkadaşların bu saç kesimine bayılacaktır.

 

Kısa Kahkül Ve Bob Saç Kesimi

Kısa Kahkül Ve Bob Saç Kesimi

Kısa Kahkül Ve Bob Saç Kesimi

Dağınık görünümleri seviyorsan Kısa Kahkül Ve Bob Saç Kesimi denemelisin. Bob saç kesimi ve kısa kaküller bizi 60’lı senelere ışınlıyor. Hem saçlarında pak bir görünüm yakalayıp hem de retro görünmek istiyorsan bu ikiliyi deneyimlisin. Bob saçlarını ısı ile şekillendirmek yerine saç şekillendirici köpük kullanarak daha natürel bir stil ele geçirebilirsin.

Uzun Ve Salaş Bob Kesimi

Uzun Ve Salaş Bob Kesimi

Uzun Ve Salaş Bob Kesimi

Bilinen kişilerin de çok sevdiği Uzun Ve Salaş Bob Kesimi 2020 senesinde çok popüler olacak. Uzun bob kesimi saçlarını hafifçe dalgalandırarak yukarıdaki görünümü ele geçirebilirsin. Bu saç kesimine alıştıktan sonra kolay kolay vazgeçemeyeceksin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz