Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar, Salkom Krem Fiyatı

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar

Salcom markasının en çok satan bir diğer ürünü olan cilt beyazlatıcı Salkom krem; ciltteki aşırı melanonin salgılanımını önleyerek, ton balanssızlıklarını gideriyor.Salkom krem nedir? Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar başlıklı bu yazımızda firmanın en çok satan ürünlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Başka bir deyişle ciltteki koyu kahve kirlerin, güneş kirlerinin ve çillerin rengini en az birkaç ton açıyor.Kir rehabilitasyonunda son derece tesirli olan arbutin isimli madde içeren Salkom cilt beyazlatan krem, daha aydınlık, beyaz ve rahat bir cilde sahip olabilmenize fırsat tanıyor.

Bilhassa UV ışınlarının kapı araladığı güneş kirlerinin rehabilitasyonunda de oldukça başarılı olan ürün; bileşenlerindeki meyan kökü, armut, dut ağacı, kına nebat özleri sayesinde cildimizi besliyor.

Mükemmel bir nemlendirici ve tabii renk açıcı olan ürünü düzenli olarak kullandığınızda cilt renginizde gözle görülür bir aydınlanma ve beyazlama ele geçirebilirsiniz. Salkom Beyazlatıcı Krem, cilt renginin açılmasına yardımcı olur.

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar

 

İlginizi Çekebilir: Oksizinc Krem Ne İşe Yarar, Oksizinc Pomad Fiyat

 

Salkom Beyazlatıcı Krem İçerik

Arbutin, çoklukla ayı üzümü ( uva ursi ) , kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi nebatların olgun yapraklarından ele geçirilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan tabii bir aktiftir.

>Meyan Kökü: Cilt kirlerinin giderilmesine yardımcı olur.

>Kınakına: Cilt renginin savunmasına yardımcı olur.

>Arbutin: Genellikle ayı üzüm, kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi nebatların olgun yapraklarından ele geçirilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Salkom beyazlatıcı krem kullanımı açısından oldukça kolay ve pratik bir uygulama ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Ambalajda yazılı olan kullanım direktifleri bölümünü dikkatlice okuyunuz ve uygun miktarda kullanıma geçiniz. Kremi uygulamadan önce kullanacağınız bölgenin temiz  ve arındırılmış olmasına özen gösteriniz. Sonrasında parmak uçlarınıza alacağınız bir miktar kremi dairesel hareketlerle nazik şekilde masaj yapılarak yedirilerek uygulanması önerilir.

Bu kolay işlemi günlük olarak iki kez sabah ve akşam olmak üzere uygulama yapabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumu ürün ilaç değildir, gıda desteğidir. Rahatsızlığın ve hastalığın tıbbi rehabilitasyon edicisi olarak satılmaz ve kullanılmaz. Bilgi için müşteri destek hattımıza erişebilirsiniz.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Faydaları

Salkom Beyazlatıcı Krem Faydaları

Salkom Beyazlatıcı Krem Faydaları

Daha aydınlık ve beyaz bir cilde kavuşmak isteyen kadınlar için bilim insanları eşliğinde yönteme edilen ve güvenilirliği test2 edilip, onaylanan bu krem; cildi beyazlatmanın yanı sıra nemlendiriyor ve besliyor.

UV ışınları, rüzgar, soğuk vb. negatif hava şartları yüzünden hasar gören cildi onarıcı bir tesir gösteriyor.Güneş kirleri ve çillerle savaşarak, cildimizi sivilce, iltihaplı sivilce ve kir izlerinden arındırıyor.

Hasılı yanlış cilt bakım ürünlerinin kullanımı, güneş ışınlarına uzun müddet maruz kalma, gayri muntazam ve yanlış cilt bakımı, cilt tarafından aşırı melanonin salgılanımının sebep olduğu cilt kararmalarını rehabilitasyon edici bir rol üstleniyor.

Bayanların koltuk altı bölgelerinde ve genital bölgede cilt kararmaları alana gelir. Bu tür cilt kararmaları vücudun yüz ve kol bölgelerinde de sıkça rastlanan vaziyetler  arasında bulunur. Bu yüzden cilt rengini eşitlemek için kimi kozmetik ürünlere müracaat edilir.

İçerisinde çok fazla kimyevi madde içeren ürünler cildi tahriş edebilir. Bu yüzden tamamiyle tabii kozmetik ürünlerinden yararlanmak daha avantajlı olacaktır. Bu noktada salkom en iyi  beyazlatıcı krem olma özelliği taşır.

  • Cilt rengini açar,
  • Giderek cilt üzerinde oluşan kirleri giderir,
  • Renk tonunu eşitler,
  • Cilt üzerinde amino asit düzeyini tertip eder,
  • Siyah nokta gibi meselelerle da baş eder.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Cilt tonunu eşitlemek ve rengini açmak için salkom beyazlatıcı krem ile ilgili açıklama yapan kişiler kremden hoşnut kaldıklarını ve 2 hafta gibi kısa bir müddette kremin tesirlerini gördüklerini belirtmişlerdir. Bununla birlikte, bir takım kimselerde renk tonu açma işleminin daha uzun sürdüğü de gözlemlenmiştir.

Kremin pozitif tesirlerini görenlerle beraber negatif yanlarından da yakıntı edenler mevcuttur. Mesela bazı kimselerde salkom krem ciltte soyulma ve pul pul dökülme tesiri yapmıştır. Salkom beyazlatıcı krem kullanıcı yorumlarını paylaşmak gerekirse;

  • Sıhhat bakanlığı cilt rengini açan ve kir gideren kremlerde civa bulundurulmasını yasaklamıştı. Bu konuda bitkisel muhtevanını bildiğim ve civa  içermediğini okuduğum salkom kremi güvenerek kullandım. Cilt kirleri üzerinde tesirli bir krem.
  • Bizzat beyaz tenli olan ve güneşte yanmak istemeyip de kazaen amele yanığı olmuş biri olarak, parası neyse verip alabileceğim kremdir. Ha bir de, bunları koltuk altında, genital bölgesinde hoş olmayan koyu halkalar olan kişiler de kullanır.
  • Ben iki kutu almıştım bir kutusu bitti bacak dizlerim için kullandım bir ay kadar, cilt renginde baya bir açılma sağladı.
  • Salkom beyazlatıcı kullandım çok hoşnut kaldım şayet cildiniz güneşte kıpkırmızı oluyorsa kullanmanızı tavsiye ederim.

 

Salkom Beyazlatıcı Kremin Yan Etkileri

Salkom krem, natürel ve bitkisel ürünlerden üretildiği için çoğu kişide yan tesiri gözlenmemiştir. Ancak teni çok hassas olan ve ürünün muhtevanındaki bir takım faktör maddelere karşı alerjisi olan kimselerde ciltte kaşıntı, cilt yüzeyinde döküntü, mide bulantısı, gözlerde ve dudaklarda şişlikler görülebilir. Bu tesirlere maruz kaldığınızda ise, kremi kullanmayı vakit kaybetmeden bırakıp doktor kontrolüne gitmeniz önerilir.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Yüze Sürülür Mü?

Cilt rengi eşitsizliği vücudun hemen her bölgesinde değişik nedenlerden dolayı görülebilir. Lakin ten renginde kararmalar daha çok yüz bölgesinde görülür. Bunun nedeni ise kalitesiz kozmetik ürünlerinin yüz bölgesinde kullanımı, rüzgar, kirli hava ve güneşin yaptığı tahribatlardır.

Uzmanlar salkom kremin yüz bölgesinde de kullanılabileceğini belirtmiştir. Yanak bölgesi, bıyık ve alın bölgelerinde kolayca kullanılabilir. Lakin kişiler kremi kullanmadan önce kesinlikle vücudunun küçük bir bölümünde alerji testi yapmalıdır.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Kirlere İyi Gelir mi?

Salkom beyazlatıcı krem muhtevanında, meyan kökü ve kına kına nebat özlerini barındırır. Bu bitkisel ürünlerin doğal renk açıcı tesiri ile salkom beyazlatıcı krem, cilt rengini eşitlemesinin yanı sıra, sivilce izleri, güneş kirleri, koltuk altı, dirsek ve diz bölgelerindeki kararmayı gidermede oldukça iddialı bir üründür.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Genital Bölgeye Sürülür mü?

Salkom krem muhtevanında bulunan bitkisel ürünler sayesinde cilt yüzeyinde oluşan kirleri ve kararmayı gidermektedir. Bu krem diz kararması, koltuk altı kararmasında ten rengini açmak için kullanılabildiği gibi, genital bölge kararmasında da, bitkisel muhtevalı olduğunda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

 

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Nerede Satılır?

Salkom cilt beyazlatıcı krem eczanelerde satılır. Ayrı olarak legal satış yapan büyük marketlerde ve n11.com gibi internet sitelerinde satılmaktadır. Kremi almadan önce özgün olup  olmadığına dikkat etmeniz önerilir.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatı bilhassa n11.com ve gittigidiyor.com  gibi internet üzerinden satış yapan emin sitelerde zaman zaman indirime girmekte. Genel olarak ücreti; 150 tl civarında.

 

 

 

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz