Sedef Hastalığı Tedavisi, Devitale Splus Kullanımı

DevitaleSplus Nedir

Devitale Splus bir ilaç olmayıp, içerdiği doğan bileşenler ile her yaş aralığındaki insanın kolayca kullanabileceği sıvı destek edici gıdadır. Bağışıklık sisteminin anormal çalışması, bir hayli hastalığın ortaya çıkmasındaki ehemmiyetli etmenlerin başında gelmektedir. Devitale Splus azımsanmayacak oranda bağışıklık sistemini desteklemektedir.

 

Devitale Splus Ne İse Yarar

Devitale Splus Ne İse Yarar

Devitale Splus Ne İse Yarar

Eczacı Reyhan Aliusta, sedef hastalarının umudu olan Devitale Splus isimli besin desteğini üretti. Devitale Splus, başta sedef hastaları olmak üzere otoimmün hastalıklar denilen egzama, vitiligo, ankilozan spondilit hem de otizm hastalıklarının rehabilitasyonunda de ehemmiyetli bir görev üstlendi.

Yıllardır rehabilitasyon olan lakin asla net bir netice ele geçiremeyen sedef hastaları için ürünü geliştiren Aliusta, son 10 senedir ilaç geliştirme veya besin desteği geliştirme üzerine çalışmaları olduğunu ileterek, “Devitale Splus, kortizon içermeyen ve sıhhatli insanların da kullanabileceği bir ürün. Bu ürün sedef, egzama, vitiligo, ankilozan spondilit hem de otizm hastalarında yardımcı olarak kullanılabiliyor. “dedi.

 

DevitaleSplus′ın İçeriği

DevitaleSplus′ın İçeriği

DevitaleSplus′ın İçeriği

Devitale Splus tabiatta gıda BT vitamini denilen L-Karnitin içerir. L-Karnitin et ve diğer hayvansal gıdalarda bulunan ve vücudun adale, kalp, beyin ve sperm hücrelerinde saklanan bir vitamindir. Gerektiği ölçüde besinden alınamayan L-Karnitin eksikliğinde gıda yoluyla aldığımız bir hayli yağ mitokondriye erişemez ve vücutta enerjiye dönüşemez.

Devitale Splus bu arada, bağışıklık sistemini güçlendiren Vitamin C içerir. Vitamin C besinler aracılığıyla alınan, vücudumuzun ehemmiyetli bir bağışıklık sistemi güçlendiricisi olarak bilinir. Diş, diş eti, cilt ve saçlarla alakalı bir hayli hastalığın sebebi C Vitamini eksikliği olabilmektedir.

Devitale Splus’ın barındırdığı Akasya Gamı, polimerik yapıdadır. Vücut tarafından sindirilmeyen akasya gamı bağırsaklara eriştiğinde yararlı bakteriler tarafından parçalanır ve yararlı bakteriler akasya gamı ile beslenerek çoğalır. Yararlı bakterinin sayısı kuvvetli ve normal düzeyde çalışan bağışıklık sistemini simgeler.

 

DevitaleSplus Kullanımı

DevitaleSplus Kullanımı

DevitaleSplus Kullanımı

Devitale Splus her yaş grubunda kullanılabilen sıvı gıda desteğidir. Destek edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmemekle beraber, kullanılması şart olan dozu aşmamak ehemmiyet arz eder. Gebelik ve emzirme dönemi için yan etkiler gözlenmese de doktorunuza danışmanız istenir. Yetişkinlerde günlük doz olan 30 ml, sabah ve akşam olmak üzere gıda tüketiminden önce 15 ml, 200 ml su ile karıştırılarak alınmalıdır.

Önerilen Kullanım Ölçeği

50 – 75 Kilogram Arası – Sabah / Akşam – 15 cc

75 – 90 Kilogram Arası – Sabah / Akşam – 20 cc

90 Kilogram Üstü – Sabah / Akşam – 25 cc

 

Devitale Splus Fiyatı

Devitale Splus Fiyatı

Devitale Splus Fiyatı

Devitale Splus Fiyatı alışveriş sitelerinde değişkenlik gösterse de genel olarak; 200 ile 300 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz