Hush Saç Bakımı Nedir, Hush Tangle Free Saç Bakımı

Hush Saç Bakımı Nedir, Hush Tangle Free Saç Bakımı

Süper besleyici muhtevalar ve polimer sistemi sayesinde Hush Tangle Free Saç Bakımı saçın genel yapısını iyileştiriyor ve savunucu proteinlerle sararak saçın yapısını savunma altına alır, elektriklenmeyi keser, pul tabakasını pürüzsüzleştirerek yumuşatıyor ve hatıranda saçın görüntüsünü ve dokusunu 12 hafta süresince değiştiriyor.

Hush Tangle Free Saç Bakımı kalın telli kıvırcık saçları ve ince telli elektriklenen saçları yalnızca 90 dakika içerisinde muazzam bir şekilde düz hale getirip veya dilerseniz saçın dalgasını değiştirmeden sadece pürüzsüzleştiricidir ve yumuşatıyor. Salondan çıktığınız an kolayca saçınızı yıkayabilirsiniz, dağınık ise toplayabilir ve toka takabilirsiniz.

Hush Tangle Free yararları ile saç bakımı yapan işletmelerin alaka odağı olmayı muvaffak olmuş etkileyici bir üründür. Hush Tangle Free ürünü kullananlar arasında gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.

Hush Tangle Free, Sistem Kozmetik tarafından üretilmiştir. Hush Tangle Free keratin, saçların daha parlak ve canlı görünmesi için, saçın görünümü ve desenini değiştiriyor. 12 hafta süresince tesirini gösteren Hush saç bakım ürünü kullananlar oldukça hoşnut görünüyor. İçinde saç köklerini  besleyen ve kökten onaran maddeler ile polimer sistemi sayesinde bu ürün, saçınızın harika görünmesini sağlıyor.

 

Hush Tangle Free  Saç Bakımı İçeriği

Hush Tangle Free Saç Bakımı

Hush keratin bakımı ürünü etken madde bakımından acai üzümü, gliserin, roucou yağı ve camu camu gibi maddeler bulunur. Acai üzümü genel olarak saçların dokusunu güçlendirir, yumuşak, parlak ve sıhhatli görünmesine yardımcı olur. Gliserin ise saçın daha nemli ve yumuşak olmasını sağlar. Böylelikle saçlar çok daha kolay taranır ve şekil alır.

Roucou yağı ise güçlü bir antioksidandır. Üstelik havuçtan yüz kat daha çok beta karoten içeren bu yağ, saçları savunur. Saçların sıhhatli ve hızlı uzamasını sağlayarak saç kayıplarının önüne geçer. Camu camu ise yüksek oranda C vitamini içerir. Böylelikle saçları, ısı, ışık, toz ve diğer etrafsal etkenlerden savunur.

 

Hush Tangle Free Saç Bakımı Özellikleri

Hush Tangle Free kullananlar, bu komple kürden oldukça memnunlar. Bu ürün ekseriyetle kuaför salonlarında, her saç tipine, profesyonel kişiler tarafından uygulanır. Bu keratin bakımı sayesinde saçlar 3 ile 6 ay arasında düz görünür. Bu müddet boyunca saçlar yumuşak, pürüzsüz ve düzenli görünür. Ayrıca bu ürün saçların kabarmasını ve elektriklenmesini engeller. Böylelikle saçlar daha kolay taranır ve şekil alır.

Saç karışmasını kalıcı olarak önler
Kimyasal işlemlere karşı müdafaa eder
Saçın sıhhatini iyileştirir
Elektriklenmeyi giderir
Yoğun parlaklık sağlar
Saçın güçlenmesini sağlar
Saç Boyasını sabitler
Yüksek ısılara karşı müdafaa eder
Tabii düzleştirme sağlar
Şekillendirme sürenini azaltır

 

Hush Tangle Free Saç Bakımı Kullanımı

En iyi saç bakım ürünleri blogumuzda önerdiğimiz Hush Tangle Free onarıcı saç bakım ürününü kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekir. Bakımı uygulamadan önce saçlarınızı kesinlikle yıkamalısınız. Saçlarınızı, saç kurutma makinesi yerine havluyla kurutun. Zira bu bakım kürünü uygulamak için saçların hafif nemli olması gerekir. Daha sonra saçlarınızı ince saç tutamlarına ayırmanızı öneriyoruz.

Bu bakım keratin ürününü saç cildinden en az 1 santimetre uzakta sürmeye başlamalısınız. Bu ürünü bir tarakla, ince saç tutamlarına sürün ve tarakla tüm saç tellerine temas etmesini sağlayın. Şampuan kullanmadan saçı durulamanız ehemmiyetlidir. Daha sonra yüksek nem içeren bir saç bakım maskesi yapmalısınız.

Ürünü saçlara uyguladıktan sonra saçları, fön çekerek kurutmalısınız. Daha sonra 190 derece ısıda ayarlanmış saç düzleştirici ile saçları düzleştirmeniz gerekir.Hush Tangle Free bakım ürününü saçlara uygularken rastgele bir koku veyahut duman oluşmaz. Bu bakım ürününün saçlara hiçbir yan tesiri bulunmaz.

 

Hush Tangle Free Saç Bakımı Faydaları

Hush Tangle Free Saç Bakımı Faydaları

Hush Tangle Free Saç Bakımı Faydaları

Son günlerde herkes tarafından sıkça merak edilen Hush Tangle Free onarıcı saç bakımı ürünü bilhassa kıvırcık saçlı kişilerin saçlarının karışmasını engeller. Saçları yumuşak ve pürüzsüz hale getirdiği için saçın taranmasını kolaylaştırır.

Saçı kimyevi işlemlere ve ısıyla yapılan tüm işlemlere karşı savunur. Saçların iç yapısı onarır bu yüzden saç sıhhatini iyileştirir. Saçlarda oluşan elektriklenme ve kabarmayı engeller. Üstelik saçların daha canlı, daha parlak ve daha ışıltı görünmesini sağlar.

Saçları kökten uca kadar güçlendiren bu bakım ürünü bu arada saç boyasını sabitler. Bu yüzden saç boyanızın rengi solmaz ve ilk günkü gibi canlı kalır. Saçlarınızda natürel düzleştirme sağlayan Hush Tangle Free, saçlarınızın çok kolay bir biçimde şekil almasına imkan tanır.

 

Hush Tangle Free Saç Bakımı Ücreti

Bu ürün genel olarak kuaförler ve güzellik salonlarında profesyonel saç bakım uzmanları tarafından uygulanır. Hush saç bakımı ücretleri ekseriyetle 200-400 TL arasında farklık göstermektedir. Saç düzleştirme işlemleri ile beraber yapılan keratin bakımının ücretleri ise 400-600 TL arasında değişir.

Hush bakım ürününü satın almak ve uygulamak isterseniz ücretlerinin biraz pahalı olduğunu belirtelim. Bu ürün 1.700 TL civarında bir ücrete sahiptir.

 

Keratin Saç Bakımına Faydaları

Keratin Saç Bakımına Faydaları

Keratin Saç Bakımına Faydaları

Keratin saçınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı oluşturan bir protein türüdür. Keratin ayrı olarak iç uzuvlarınızda bulunabilir. Keratin, vücudunuzun ürettiği diğer hücrelere göre çizilmeye veya yırtılmaya daha az eğilimli savunucu bir proteindir. Temel olarak keratin, saçların ve tırnakların güçlenmesini ve uzamasını sağlayan temel bir proteindir.

Keratin, değişik hayvanların tüylerinden, boynuzlarından ve yünlerinden elde edilebilir ve saç kozmetiklerinde bir bileşen olarak kullanılabilir. Keratin saçınızın temel yapı taşı olduğundan, keratin destekleri, keratin ürünleri ve keratin rehabilitasyonları saçınızı güçlendirmeye ve daha sıhhatli görünmesine yardımcı olur.

Saçlarında keratin kullanan kişiler, netice olarak saçlarının daha pürüzsüz olduğunu, elektriklenmediğini, kolayca tarandığını ve bakım yapıldığını söylüyorlar. Keratin bakımının tesirleri, saçınızın başlangıçta sıhhatli olup olmamasına, saçınızın natürel kalınlığının ne olduğuna ve ne tür bir keratin rehabilitasyonu kullandığınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişir.

Keratin, saç tellerinizi oluşturmak için peş peşe binen hücreleri yumuşatarak çalışır. Saç kütikülü isimi verilen hücre tabakaları teorik olarak keratini emerek saçların daha dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Keratin ayrı olarak kıvırcık saçların karışmamasını, stil açısından daha şık ve görünüşte daha düz hale gelmesini sağlıyor.

Keratin serumları, şampuanları ve saç kremleri bir salondaki keratin tedavisi ile aynı şeyleri yapmaz. Ancak saçları daha fazla hasara dayanıklı hale getirir, ısı ve saç boyası ile kurumuş saçları onarır. Araştırmalar, keratinin aktif bileşenlerinin daha kuvvetli saçlar isteyen insanlar için umut verici bir bileşen olduğu sonucuna vardılar. Bu açıdan uzmanlar da, saçlarınız için keratin bakımı yaptırmak oldukça ehemmiyetlidir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz